222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Váza

1381. Váza

Kína, 17. sz. közepe, festett porcelán, vitorlás ábrázolással, elefántos fülekkel, talpán visszadatált Cheng-hua jelzettel, m: 29 cm