222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Tortatál

1709. Tortatál

Fischer Ignácz, Budapest, 1890 körül, festett, aranyozott keménycserép, jelezve az alján: Fischer, Budapest, formaszám: 1130, d: 24 cm, m: 6,5 cm