1396. Lámpa test
Japán, 19. sz. vége, Meiji-kor (1868-1908), festett, aranyozott, satsuma stílusú kőcserép, udvari bölcsek ábrázolásokkal, öntött bronz szerelékkel és talppal, m: 47 cm