222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Lámpa test

1396. Lámpa test

Japán, 19. sz. vége, Meiji-kor (1868-1908), festett, aranyozott, satsuma stílusú kőcserép, udvari bölcsek ábrázolásokkal, öntött bronz szerelékkel és talppal, m: 47 cm