222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Díszváza

1703. Díszváza

Sevres (?), 19. sz. vége, aranyozott, festett porcelán, réz szerelékkel, festésén "Léna" jelzéssel, m: 46,5 cm