222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Posztamens kaspóval

1726. Posztamens kaspóval

Fischer Ignácz, 1880 körül, festett, aranyozott porcelánfajansz, sárgaréz szerelékkel, restaurált, m: 97 cm; d: 37 cm