222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Fűszertartó

1835. Fűszertartó

Lemberg, 1806, 13 latos antik ezüst, öblében aranyozott, 1806-1807 közötti lembergi ezüst adóbélyegzővel és 1809-1810 közötti felülbélyegzéssel, "LMK" mesterjegy, 108,6 g; m: 8,8 cm