222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Dísztányér

1385. Dísztányér

Kína, 19. sz. első fele, "famille verte", festett, aranyozott porcelán, főnixpárral díszítve, talpán hajszálrepedéssel, d: 33 cm