222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Díszváza

1387. Díszváza

Kína, 20. sz. első fele, festett, aranyozott porcelán, "famille rose" dekorral, vörös esősárkányokkal díszítve, bronz talpazattal, sérült, m: 41 cm