222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Olaj - ecettartó

1827. Olaj - ecettartó

Pest, 1832, 13 latos antik ezüst, Müller József mesterjegy, golyó lábakon, íves kosárlemezekkel, színtelen, pótolt, fazettált üveg palackokkal, apró sérüléssel, Kőszeghy: Nr. 405, 531., Ntto: 560 g; 29*26*11 cm