1892. Teáskanna, 2 db
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Schmidt Gyula és Lutz János mesterjegy, négy karéjos forma, izoláló csont gyűrűs fülek és tetődíszek, 1568 g; m: 17-18 cm