222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Tálca

1829. Tálca

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "RO" ismeretlen mesterjegy, áttört, csipkézett szegéllyel, plasztikus, historizáló angyal párral, vésett, koronás L A, tulajdonosi monogrammal, 643 g; 32,5*32 cm