1825. Szalvétatartó
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Horváth Henrik Budapest mesterjegy, áttört, domborított, öntött virágcsokros díszítéssel, 172 g; 15,5*12*4 cm