222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Talpas kínáló

1739. Talpas kínáló

Fischer Ignácz, Budapest, 1880 körül, festett, aranyozott keménycserép, áttört díszítéssel, sárkány formájú füllel, jelezve az alján, máz alatti kék Fischer I. Budapest, belsejében hajszálrepedések, m: 48 cm