222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Evőeszközkészlet, 6 személyes

1885. Evőeszközkészlet, 6 személyes

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Schwarz Ignác és Társa mesterjegy, "BS" monogrammal, angol vágott fazon, solingeni acél pengékkel, eredeti színtelen üvegbetétekkel, eredeti fa, dobozán: Holczer Viktor ékszergyára felirattal, össz.: 59 db, Ntto: 2600 g