222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyömbértartó edény

1367. Gyömbértartó edény

Kína, 19. sz. vége, festett porcelán, szerencse szimbólumokkal, kis sérüléssel, m: 21 cm