222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kaviár tartó

1826. Kaviár tartó

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Franz Rumwolf mesterjegy, áttört, vésett, poncolt neorokokó díszítéssel, eredeti, csiszolt üveggel, Neuwirth: Wiener Gold u. Silber.... II. 167., Ntto: 520 g; 24*21,5*10,5 cm