222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Menyecske

1745. Menyecske

Zsolnay-gyár, Pécs, 1900 körül, ökörvérmázas fehércserép, jelezve az alján: pecsétviasz színű domború körpecsét, formaszám: 8619, apró sérüléssel, m: 42 cm