222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Ékszertartó szekrényke

1383. Ékszertartó szekrényke

Japán, 19. sz. vége, lakkfestett fa, aranyozott díszítéssel, réz fogantyúkkal és saroklemezekkel, sérült, hiányos, 36*30*14 cm