1893. Tál
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Taub Jenő mesterjegy, ovális, hengerelt lemez, kalapált, sodort peremdísszel, 434 g; 32*20,5*4,7 cm