1824. Fedeles serleg
magyar(?), 19. sz. vége, 750 ezrelékes ezüst fémjellel ellátva-érvénytelenítve, ezüstözött fém, "ES" mesterjegy, filigrán technikával alakított test, fedélen vésett díszítéssel, m: 19,5 cm