1889. Kancsó
London, 1883, antikolt sterling ezüst, 1872-1902 közötti monarchiás behozatali jellel, "RF" mesterjegy, öblös test bambusznád formájú füllel és lábakkal, apró sérüléssel, 744 g; m: 21,3 cm