222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Posztamens kaspóval

1725. Posztamens kaspóval

Fischer Ignácz, Budapest, 1880-90 körül, festett, aranyozott porcelánfajansz, búzavirág motívummal, kaspó jelzett az alján: benyomott Fischer I. Budapest, posztamens fém szerelékkel, kaspó és posztamens nem összetartozó, m: 20 cm és 89 cm