222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Dísztál

1730. Dísztál

Fischer Ignácz, Budapest, festett, aranyozott porcelánfajansz, jelezve az alján: "Festette Sheimer Henrick 1885, Budapest", d: 32,5 cm