1881. Váza
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "R..." mesterjegy, öblös test, magas nyak virágos díszítéssel, "Országos Mezőgazdasági Kiállítás és Tenyészállatvásár 1939 Budapest, Székesfőváros tiszteletdíja" vésettel, apró sérüléssel, 533,5 g; m: 25,5 cm