222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Evőeszközkészlet, 12 személyes

1891. Evőeszközkészlet, 12 személyes

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "KT" és 1 db-on "WT" mesterjegy, angol vágott fazon, "BM" gravírozott tulajdonosi monogrammal, acél pengékkel, 1 db fűszerkanál hiánnyal, doboz nélkül, össz.: 110 db, Ntto: 5168 g