222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kosár

1828. Kosár

német, 19. sz. vége, 1888 utáni hold korona fémjel, 800 ezrelékes ezüst, áttört kosár, virágfüzéres díszítéssel, eredeti, színtelen üveg betéttel, Ntto: 255 g; m: 28,5 cm