222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Dísztányér

1741. Dísztányér

Zsolnay-gyár, Pécs, 1870 körül, festett fehércserép, jelezve az alján a testvérek máz alatti kék jelével és masszába nyomott Zsolnay, Pécs jelzettel, formaszám: 470, apró mázhibákkal, d: 36,5 cm