1705. Kakas
Herend, 1908, festett porcelán, pikkelyes dekorral, aranyozással, talpán kék címerrel és 1908-as festett évszámmal, masszába nyomott HEREND bélyegző, talpperemen apró sérüléssel, m: 16,8 cm