1832. Asztalközép
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Franz Rezniczek mesterjegy, négy lábon álló, hengerelt, áttört, vésett, poncolt tálca, barokkosan, gazdag díszítéssel, Neuwirth: Wiener Gold u. Silber... II. 146., 775 g; 40,8*27*5 cm