222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Váza

1732. Váza

Fischer Ignácz, Budapest, 1890 körül, festett, aranyozott porcelánfajansz, jelezve az alján Fischer I. Budapest, formaszám: 384, kis sérüléssel, m: 30 cm