222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Váza lámpatestté alakítva

1708. Váza lámpatestté alakítva

Wiener Werkstätte, Wally Wieselthier (1895-1945), 1920 körül, mázas, égetett kerámia, fém szerelékkel, j. az alján "WW. Austria" jelzettel, kis sérülésekkel, m: 29 cm