222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Hímzés, 2 db

1392. Hímzés, 2 db

Kína, 19. sz. második fele, selyem alapon színes hímzés és fémszálas láncöltés, sérült, 62,5*33,5 cm; 70*32 cm