222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kaspó

1724. Kaspó

Fischer Ignácz, Budapest, 1880 körül, festett, aranyozott porcelánfajansz, áttört díszítéssel, jelezve az alján: masszába nyomott és máz alatti, Fischer I. Budapest, formaszám: 1038, 27*48 cm