1727. Gyertyatartó
Fischer Ignácz, Budapest, 1870-80 körül, festett, aranyozott porcelánfajansz, bronz szerelékkel, jelzett az alján: máz alatti, kék Fischer I. Budapest, formaszám: 1472, m: 62 cm