222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó

1727. Gyertyatartó

Fischer Ignácz, Budapest, 1870-80 körül, festett, aranyozott porcelánfajansz, bronz szerelékkel, jelzett az alján: máz alatti, kék Fischer I. Budapest, formaszám: 1472, m: 62 cm