222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Váza pár

1718. Váza pár

Fischer Ignácz, Budapest, 1890 körül, festett, aranyozott fehércserép, áttört rátétekkel, jelezve az alján máz feletti kék jellel, restaurált, kis sérüléssel, m: 14,5 cm