222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Díszváza

1735. Díszváza

Fischer Ignácz, Budapest, 1890 körül, festett, aranyozott fehércserép, jelezve az alján: Fischer I. Budapest, masszába nyomott, formaszám 720, restaurált, m: 42,5 cm