222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Borosüveg tartó

1821. Borosüveg tartó

Lemberg, 1837, antik ezüst, "IGG" mesterjegy, bordázott és áttört kosarú talpazat alsó része nyitható, apró sérüléssel, 192 g; 6,5*13,5 cm