270. 20. századi és kortárs festmények > Éjszaka, 1979

482. Ősz Dénes (Budapest, 1915 - Bergisch - Gladbach, 1980)

Éjszaka, 1979

olaj, vászon

66*100 cm

j.j.f. Ősz Dénes 1979

(16)