270. 20. századi és kortárs festmények > Éjszakai Budapest, 1930

481. Csebi-Pogány István (Szombathely, 1908 - Balatonfüred, 1979)

Éjszakai Budapest, 1930

pasztell, papír

65*97 cm

j.j.l.: Csebi Pogány István 930