270. 20. századi és kortárs festmények > Vadász és zsákmánya

577. Pólya Tibor (Szolnok, 1886 - Szolnok, 1937)

Vadász és zsákmánya

akvarell, tus, papír

270*210 mm

j.j.k.: Pólya T.