270. 20. századi és kortárs festmények > "Veres Péter a lovát ugratja"

576. Csóka Gy jelzéssel, 20. sz. közepe

"Veres Péter a lovát ugratja"

akvarell, papír

20*22 cm

j.j.l.: Csóka Gy.