270. 20. századi és kortárs festmények > Napfürdőzők,1959

411. Domanovszky Endre (Budapest, 1907 - Budapest, 1974)

Napfürdőzők,1959

tempera, papír

200*285mm

j.b.l.: Domanovszky 59