410. Kmetty János (Miskolc, 1889 - Budapest, 1975)
Önarckép, 1940 -es évek első fele
olaj, karton
40*26,5 cm
j.b.l.: Kmetty
ho: vázlat és autográf felirat BÁV 21/126