270. 20. századi és kortárs festmények > "Utcai élet falun"

349. Pállya Celesztin (Genova, 1864 - Budapest, 1948)

"Utcai élet falun"

32,5*46 cm

j.b.l.: Pállya Celesztin

olaj, vászon fára ragasztva, ho: 1922-es kiállítási cédula