270. 20. századi és kortárs festmények > "Cséplés", 1933

350. Ducsay Béla (Versec, 1893 - 1967)

"Cséplés", 1933

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Ducsay Béla 1933

ho:kiállítási cédula Nemzeti Képzőművészeti kiállítás, Műcsarnok, 1935 (kat. 541)