270. 20. századi és kortárs festmények > Balatonparton, 1930

563. Nyergesi János (Nyergesújfalu, 1895 - Nyergesújfalu, 1982)

Balatonparton, 1930

akvarell, tus, papír

295*425 mm

j.j.f.: Nyergesi jános 930 Balaton