270. 20. századi és kortárs festmények > "Pulykák"

564. Szabó Vladimir (Balassagyarmat, 1905 - Budapest, 1991)

"Pulykák"

rézkarc, papír

300*400 mm

j.n. (a nyomaton: SZV)