270. 20. századi és kortárs festmények > Három nővér

512. Aczél Ilona (Budapest, 1929 - Budapest, 2000)

Három nővér

olaj, vászon

120,5*90,5 cm

ho.: Aczél Éva (a művész húga) igazolásával