270. 20. századi és kortárs festmények > Absztrakt táj

513. Uhrin Tibor, Cs. (Békéscsaba, 1936 - Debrecen, 2010)

Absztrakt táj

olaj, farost

61*68 cm

j.j.l.: Cs. Uhrin T.