270. 20. századi és kortárs festmények > Kiűzetés a paradicsomból, 1926

394. Herczeg Árpád jelzéssel

Kiűzetés a paradicsomból, 1926

akvarell, tus, papír

650*500 mm

j.j.l. Herczeg Árpád 1926